b200_dubbeldak_antraciet_caen_frankrijk_
b200_dubbeldak_antraciet_caen_frankrijk_

Brustor B200
Brustor B200

Brustor B128 veranda
Brustor B128 veranda

b200_dubbeldak_antraciet_caen_frankrijk_
b200_dubbeldak_antraciet_caen_frankrijk_

1/10
RELEAXACE VENKU (OUTDOOR LIVING)
 

Jeden z nejmodernějších prvků u našeho bydlení je bezpochyby "Bioklimatická pergola". Všichni, kdo tráví čas venku, relaxují nebo se rádi scházejí s přáteli, budují různá posezení a venkovní terasy. My nabízíme pergoly, které můžete používat už v den monáže. Uzaviratelná střecha, LED osvětlení, screenové clony a spousu dalšího příslušenství dělají z venkovního posezení zážitek.

Další skvělý doplněk Vaší terasy je markýza. Celokazetové provedení vypadá na domě minimalisticky a plně ochrání látku přes období, kdy posezení nepoužíváte.

 

PERGOLY

Bioklimatická

Baldachýnová

Se zip střechou

MAKÝZY

Kazetové

Polokazetové

S volánem

Hlavním rysem bioklimatické pergoly je čistý, moderní a pravoúhlý vzhled. Hlavní část tvoří naklápěcí střecha, tvořená lamelami. 

Kvalitní pergola se vyznačuje detaily a technickými řešeními, které jsou na první pohled skryty. Pevnost střechy, spojení nohou a rámu, odvod vody, skryté šrouby a spolehlivost elektroniky. Také zaleží na doplňcích, které výrobce nabízí například integrované LED osvětlení, screenové clony, topení nebo zasklení...

Typy střechy mohou být:

Standard - Lamela 210 mm otočná (osa ve středu) 0° až 140°

Novinka - Lamela 210 mm překlopná (osa na kraji) 0° až 130° - dokonalé dotěsnění střechy

Posuvná - Lamela tvaru "S" kvůli úspornosti staženého balu. Pouze 13% z celé šířky!

Další typ může být pevná pergola se skleněnou střechou. Doplněná různými typy bočního stínění. Nosnost takové pergoly může být až 600 kg na m2. Nabízíme výrobky Švýcarské firmy STOBAG, která za ně zjískala několik designových ocenění.

Látková střecha je vhodný typ pro zastínění terasy, dvorku nebo balkonu. V naší nabídce najdete několik typů střešních systémů. Látka může být napnutá jako markýza, tvořená baldachýnem nebo opatřená ZIPovým systémem. Lze instalovat i na stávající konstrukci dřevěné, zděné nebo ocelové konstrukce. Hlavnímy rysy jsou minimální rozměry v "zataženém" stavu a velká plocha při stínění.

Nejrozšířenější terasové stínění je bezpochyby markýza. Nbízíme výhradně "kazetové markýzy", které ochrání látku a prodlouží živitnost celého produktu na mnoho let. 

Všechny tyto systémy doplňujeme automatizací proti dešti nebo větru, propojíme je s inteligentní domácností a dalšímy stínícími systémy.

Brustor B200.jpg
NYON-STOBAG.jpg
CAMABOX-BX4000-STOBAG.jpg

NAŠI HLAVNÍ DODAVATELÉ:

brustor logo.png
STOBAG-Logo.png