Firma Rolrols, s.r.o. působí řadu let na trhu se stínící a dekorativní technikou. Můžete se obrátit na kterékoli obchodní zastoupení. Vždy Vám rádi pomůžeme a poradíme.

Na celou řadu našich výrobků poskytujeme zcela nadstandardní pětiletou záruku. Naše výrobky a kvalita naší práce zaručují dlouholetou životnost i funkčnost. Dále nabízíme záruční i pozáruční servis a opravy zařízení nainstalovaných jinými dodavateli.

Firma Rolrols je složená z nejzkušenějších odborníků na našem trhu, kteří mají mnohaletou praxi v oblasti výroby a montáže stínící techniky a dalšího vybavení pro domov a bydlení.
Jestliže chcete pro Váš dům to nejlepší, svěřte ho do rukou právě nám a my Vám z něj vytvoříme pohodové prostředí chráněné proti slunci, hmyzu a dalším vlivům počasí a prostředí, ve kterém žijete.

V Praze v místě sídla firmy je největší prodejna v ČR s nejlepšími vzorky, vybaveností a sortimentem, jenž je naší chloubou, je pro Vás otevřena pondělí - pátek od 09.00 do 18.00 hodin. Naši zaměstnanci jsou však časově naprosto flexibilní, proto se po telefonické domluvě k nám přijďte podívat klidně i po 18. hodině, nebo o víkendu. Věnujeme Vám veškerou odbornou péči v den a hodinu, které Vám vyhovují.

O nás
Naše služby

Neustále sledujeme nejnovější trendy, které elegantně doplní interiér, exteriér a také venkovní prostory u Vašeho domu či bytu.
Naši odborně vyškolení zaměstnanci Vám poskytnou poradenství, které se týká veškerého sortimentu a služeb, jimiž se zabýváme v pohodlí Vašeho domova, takže nemusíte nikam jezdit, abyste dostali tu nejlepší péči, kterou potřebujete. Zavolat nebo napsat nám můžete klidně hned, a domluvit si schůzku nebo konzultaci. Přijedeme v dohodnutém čase a termínu, vše Vám vysvětlíme, nahlédnete do našich katalogů a vzorníků pro Vaši lepší představu o Vámi požadované službě a následně Vám vytvoříme cenovou kalkulaci. To vše zdarma a na místě, které si určíte sami.

Náš tým pro Moravu a Slezsko

Partner Rolrols-Morava vznikl v roce 2020 kvůli narůstajícím poptávkám z Moravy, Slezska a Slovenska. Spojením odborníků z čech a moravy vzniká ještě lepší zákaznický komfort a dostupnost výrobků stínící techniky. V oboru stínící techniky už máme za sebou mnoho instalací, technických návrhů a řešení, vyhovujeme nárokům investorů, architektů a projektantů, neustále se zdokonalujeme se všemi našimi dodavateli, abychom mohli vyhovět i dalším našim zákazníkům!

29_edited.jpg

Jaroslav Sochor

jednatel

sochor@rolrols.cz

+420 720 391 069

WP_20170114_19_46_56_Pro_edited_edited.j

Vlastimil Požár

spolumajitel

pozar@rolrols.cz

+420 776 48 80 80

Ověřená firma 2020.jpg
p125623.jpg
Somfy.jpg
Somfy expert.jpg